SANAL BİLGİSAYAR HİZMETİ


Sanal Bilgisayar Nedir?

Sanal Bilgisayar hizmetimiz ; Dünyanın neresinde olursanız olun , telefonunuzdan , bilgisayarınızdan , tabletinizden erişim sağlayabileceğiniz , şahsınıza ait dilediğiniz platformda ( Windows , Linux ) ve istediğiniz özelliklerde kişisel bilgisayarınıza ulaşabileceğiniz hizmetimizdir .

Neler Yapılabilir ?

Sanal bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlayarak , ofis uygulamalarınızı , belge ve dökümanlarınızı güvenle saklayabilir , işlem yapabilir , internette gezinebilirsiniz . Kısaca kişisel bilgisayarınızda yaptığınız birçok işlemi rahatlıkla sanal bilgisayarınızda yapabilir ve verilerinizi güvenle koruyabilirsiniz .

Kimler Kullanabilir ?

Hizmetimizi , T.C. Yasalarının izin verdiği amaçlar ile dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz , herhangi bir kesinti olmadan , veri kaybı ve virüs bulaşma korkusu olmadan rahatlıkla işlemlerinizi yapabilmektesiniz . Not : ( Hizmetimizin altında kullanacağınız kişisel bilgisayarda , Yasa Dışı web sitelerine ve uygulamalara izin verilmemektedir. )

Sanal Bilgisayarımı Nasıl Alırım ?

Hizmetimizi , Müşteri Hizmetlerini arayarak ( 0850 532 18 29 ) ayrıntılı fiyat bilgisi alabilir, ve anında size iletilecek olan bağlantı bilgileri ile erişebilirsiniz.