VERİ MERKEZİ HİZMETLERİMİZ

İskay Bulut Çözümleri ile Altyapı Maliyetlerinizi Düşürün

İskay Bilişim Bulut Çözümleri, İskay Bilişim’in sahip olduğu teknolojik altyapıları kullanarak, kurumsal ve bireysel müşterilerine sunduğu
bilişim teknolojisi altyapı ve uygulama hizmetleridir.

Bu hizmetler sayesinde firmalar tüm bilgi teknolojileri altyapısını İskay Bilişim Veri Merkezleri’nde konumlandırabilir.
Böylece altyapı ve bakım maliyetlerini düşürürken daha esnek bir altyapıya sahip olabilir.

İş sürekliliğinizi sağlayacak en yeni teknolojilerden ön yatırımsız, bakım ve güncelleştirme masrafı olmadan faydalanmak için
İskay Bilişim Bulut Çözümlerini tercih edin.

Sanal Sunucu

Yeni bir sunucunun ilk yatırım maliyetine katlanmak istemiyorsunuz. Mevcut kaynaklarınızla sayısı artan sunucularınızı yönetmekte zorlanıyorsunuz. İskay Bilişim Sanal Sunucu hizmetiyle ek bir yatırım ve harcama yapmanıza gerek kalmadan, sunucularınızı yüksek kapasiteli sistemler üzerinde sizler için özelleştirilmiş sanal ortamlarda barındırıyoruz. Uluslararası standartlara uygun İskay Bilişim Veri Merkezi, güçlü altyapısıyla kritik uygulamalar barındıran sunucularınıza yüksek hızda güvenli erişim sağlıyor.

Uzaktan Yedekleme

Veri yedekleme için uzman personel istihdam edemiyorsunuz, bilgisayarlarınızda ve sunucularınızda değerli bilgileriniz çalınma, kaybolma veya bozulma ihtimallerine karşı kaybolma riski ile karşı karşıya… İskay Bilişim Uzaktan Yedekleme Servisi, önemli ve kritik gördüğünüz verileriniz için güvenli bir ortam sağlayarak yedekleme ihtiyaçlarınızı karşılıyor. İstenmeyen arızalarda veya olağanüstü durumlarda, verilerinize İskay Bilişim Veri Merkezlerinde tutulan yedeklerinizden anında geri dönme olanağı sağlıyor. İskay Bilişim Uzaktan Yedekleme Servisi ile sanal (VM) ortamlarınızın, SQL, Exchange ve Oracle veritabanlarınızın dahi yedeklerini alabilirsiniz.

Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri

Siber tehditler teknoloji ve iş süreçlerindeki değişimle birlikte artıyor. Çoğu güvenlik sistemi her gün artan ve farklılaşan tehditler karşısında etkisiz kalıyor. İskay Bilişim Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri, savunmanın ötesine geçen proaktif güvenlik anlayışıyla ağınıza ve uygulamalarınıza yönelik her tür riski kontrol altına alıyor, iş sürekliliğinizi koruyor ve rekabet gücünüzü artırıyor.

Akıllı Ofis Paketi

Küçük ve/veya orta ölçekli bir işletmesiniz. Web dünyasına güvenilir bir ortakla kaliteli hizmet alacağınızdan emin olarak girmek istiyorsunuz. İskay Bilişim, Akıllı Ofis Paketi ile web sitesi alan adı barındırma, web alanı barındırma ve e-posta barındırma hizmetlerini size yüksek kalitede ve bütçenize uygun bir şekilde paket olarak sunuyor.