AKILLI EV SİSTEMLERİ

Akıllı Ev Nedir ?;

Günümüzde pek çok akıllı cihaz mevcut. Televizyonlar, termostatlar, kapı kilitleri, hatta akıllı telefonunuzla yönetebildiğiniz lambalar. Bu cihazlar kendi başlarına da iyi çalışırlar, fakat hepsi birleşip orkestral bir uyumla işlemeye başladığında, doğru harmoniyle çalan bir teknoloji senfonisi ortaya çıkar. Protekno konfor, rahatlık, eğlence ve huzur dolu bir kişisel deneyim yaratmak için evinizdeki tüm cihazları birbirine bağlar. İskay Bilişim Akıllı Ev çözümleri ile günümüzdeki ve gelecekteki ihtiyaçlarınıza göre evinizi güncel tutmanız çok kolay. Daha akıllı bir yaşam deneyimine hoş geldiniz. Yeni ve Sıradışı bir hayata hoş geldiniz.

Platform;

İSKAY Home platformları akıllı evinizin işletim sistemidir. Bu güçlü platform, evinizdeki çoğu cihaza bağlanıp yöneterek favori ürünlerinizi orkestral şekilde çalıştırır. Üstelik yaşam tarzınıza göre kişiselleşebilir.

Arayüz;

Evinizle çeşitli şekillerde etkileşime geçebilmelisiniz. Müzik ve video deneyimleriniz için basit bir uzaktan kumanda, müzik arşivinize göz atmak için dokunmatik ekran, aydınlatma, müzik, panjur ve daha fazlası için anahtar seti, ya da arka bahçedeyken veya evinizde değilken akıllı telefon ve tabletiniz. Her arayüz en sevdiğiniz özelliklere kolay ve basitçe erişebilmeniz için tasarlanmıştır ve tüm cihazlarda tutarlı bir görünüm ve hisse sahiptir.

Mobil Uygulama;

Mobil uygulamamız ve Her Yerden Erişim’li İSKAY Home Mobile siz uzaktayken evinize güvenli mobil erişim imkanı sağlar.İSKAY Home Mobile ile dünyanın her yerinden sanal olarak kameralarını kontrol edebilir, kapılarınızı kilitleyebilir, sıcaklığı ayarlayabilir, garaj kapısını kapayabilir ve aydınlatmaları kapatabiliriniz.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri destek hattımıza 08:00 - 18:00 saatleri arası ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

0850 532 18 29