KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ;

Günümüzde kartlı geçiş sistemi çok sık tercih edilen bir ürün haline dönüştü. Genel olarak akıllı binalar, plazalar, kamu kurum ve kuruluşları, eğitim kurumları ve bina girişleri gibi alanlarda kullanılan bu sistem türü, her geçen gün önemini arttırmakta ve bizler için kullanışlı alanlar yaratmaktadır. Belirtilen alanlara direkt olarak giriş ve çıkışın kontrollü bir şekilde yapılmasına yardımcı olan bu ürün tipi, online, offline veya stand alone gibi farklı sistemler üzerinden çalışmaktadır. Şimdi sizler için kartlı geçiş sistemi içerisinde yer alan bu 3 ürünü açıyoruz;

Standalone Kartlı Geçiş Sistemi;

Bilgisayar bağlantısı olmamasından dolayı daha nadir tercih edilen bir ürün çeşididir. Direkt olarak kendi hafızasında giriş ve çıkışları konumlandırır, kartları tek tek okur ve dahili hafızaya kaydeder. Daha sonra sistem üzerinden dilediğiniz vakitler de giriş ve çıkış saatlerini görüntüleyebilir ve gözlemleyebilirsiniz.

Offline Kartlı Geçiş Sistemi;

Stand-alone ve online geçiş kontrol imkanları gibi bilgisayara sürekli bağlı kalmaya ihtiyaç duymadan, direkt olarak cihazların kendi hafızası üzerinden geçiş yetkileri sağlanır ve loglar tutulur. Bununla beraber dilediğiniz zaman kartlı geçiş sistemi üzerinden istenen rapor durumları alınabilmektedir.

Günümüz şartlarında fazlaca kullanılan bu sistem türü, tam anlamıyla bizlere personel giriş ve çıkış olanaklarını takip etme, maaş hesaplamaları yapma gibi ayrıntıları sunmasının yanı sıra; aynı zamanda da sistem içerisinde yer alan tüm diğer ayrıntıların incelenmesi durumu söz konusu olabilir. Her geçen gün daha çok yaygınlaşan ve kitleler tarafından tercih edilen bu ürün türünü siz de Perkotek güvencesi ile tespit edebilirsiniz. Ayrıca gizli tutmak istediğiniz odalar kapsamında da kartlı geçiş sistemini kurarak, bu odalara sadece hedef olarak tanımladığınız kişilerin giriş izinlerini verebilirsiniz. Her anlamda sizlere makul çalışma ortamları yaratacak olan sistem türü, her geçen gün kitleler için daha fazla kullanım alanları yaratmakta ve günümüz teknolojisine de uyumlu çalışmaktadır. Bu mantık üzerinden sistem de yer alan pek çok ayrıntı ve donanım artık sorunsuzca günümüze ulaşır hale dönüşecektir. Siz de temel bir ihtiyaç doğrultusunda çok daha kapsamlı bilgiler alma mahiyetinde bizlere ulaşabilirsiniz. Perkotek olarak her geçen gün teknolojiye duyarlı olan ürünleri sunmaktan geri kalmıyor ve sizlere ölçülü ürün çeşitlerini sunabileceğimiz ortamlar yaratıyoruz. Bu nokta da ise dilediğiniz kaliteli ürünlerin tamamını tek bir site üzerinden görebilir ve tespit edebilirsiniz.

Kart okuyucu readerler rs232/485 ile veya TCP IP ile bilgisayara bağlanır. Sürekli açık kalması gereken bilgisayarlar düşünüldüğü zaman ise yazılım tekrar yüklenir ve kartlar tanıtılır. Böylelikle hangi kartın, hangi saatler arasında nereye gireceği yetkilendirilirken; kullanıcılar giriş ve çıkış yaptıklarında sisteme okuttukları kartlar nedeniyle dahili hafızaya not alınır ve sizlere dilediğiniz vakitler de sunulur.

Günümüz teknolojisi düşünüldüğü zaman kartlı geçiş sistemi fazlası ile makul ve kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de herhangi bir gecikme yaşamadan bu ürünleri satın almak ve kullanmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin! Müşteri temsilcilerimiz sizlere alternatif ürün seçenekleri sunma konusunda sıkı çalışmalar ortaya koyacağı gibi, var olan sistemler üzerinden de ürünü değerlendirmenizi ve her daim ürün çeşitliliğini görüntülemenizi sağlamaktadır. Bu kapsamda ise kartlı geçiş sistemi ile ilgili en ayrıntılı bilgilere ulaşabileceğiniz alanlar direkt olarak sizlere sunulmakta ve kullanım alanları doğurmaktadır. Geçmişten günümüze kadar güvenlik ekipmanları konusunda Türkiye’nin öncüsü olmuş Perkotek, her geçen gün daha fazla kitle tarafından tercih edilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri destek hattımıza 08:00 - 18:00 saatleri arası ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

0850 532 18 29